Taşınmadan Önce Kendinize Sorun?

HALKALI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZNEDEN HALKALI NAKLİYAT?


Halkalı Nakliyat K3 Yetki Belgesine Sahip ve Özel Olarak Tasarlanmış Araç Filosu İle Halkalı'da Yıllardır Birçok Kişinin Tercihi Olmuştur.

İletişime Geçin

İLETİŞİM ALANI


 • info@dengenakliyat.com
 • 0 (212) 432 65 65
 • +90 532 641 88 13

Genç ve Özgür biri olduğunuzda, farklı yerlerde yaşamak değerli bir deneyim olabilir. Yeni yerler, yeni yaşam deneyimleri, iş fırsatları ve beklenmedik arkadaşlıklar getirebilir. Ancak işin en arka tarafında, Nakliye ücretleri ve diğer maliyetler inanılmaz derecede pahalı ve cüzdanı tehditkar olabilir

Bu yüzden, bir sıçrama yapıp başka bir devlete ya da ülkeye veya farklı bir İle yerleşmeden önce, burada kendinize soracağınız birkaç soru var.


 • Taşımadan Önce Kendinize Sormanız Gereken 9 Soru
 • Genç ve Özgür biri olduğunuzda, farklı yerlerde yaşamak değerli bir deneyim olabilir. Yeni yerler, yeni yaşam deneyimleri, iş fırsatları ve beklenmedik arkadaşlıklar getirebilir. Ancak işin en arka tarafında, Nakliye ücretleri ve diğer maliyetler inanılmaz derecede pahalı ve cüzdanı tehditkar olabilir
  Bu yüzden, bir sıçrama yapıp başka bir devlete ya da ülkeye veya farklı bir İle yerleşmeden önce, burada kendinize soracağınız birkaç soru var. • 1. Bütçeniz Hangi durumda ?
 • Basit gelebilir, ancak bazen bir taşınmanın heyecanı, finansal kararınızı zorlayabilir. Hareket halindeki toplam borç ödemelerinizin - yani kredi kartı ödemeleri, ipotek, öğrenci kredileri vb. - yıllık gelirinizin yüzde 40'sını geçmediğinden emin olun. Ve öngörülemeyen maliyetler ve son dakika harcamaları artabileceğinden, Taşınma hamleniz sırasında geri çekilecek bir bütçe veya gelir kaynağınızın eksilmeyeceğinden emin olun. • 2. Gitmek İstediğiniz Yerde Bağlantınız varmı ?
 • Yeni hayatlar , yeni yerleşim yerleri, Farklı insanlar, Derğişik ortamlar. Sosyal varlıklar olarak sosyal hayatımız yeni bir yerde bulmak uzun zaman alabilir. Tanıdık Bir kişinin bile yeni gitmek istediğiniz yerde olması sosyal ağınızı yeniden inşa etmenize yardımcı olabilir - ancak bu zaman alır ve yalnız ve tecrit edici bir deneyim olabilir. En iyi on arkadaşınızı Eski yerleşim yerinde bırakma düşüncesi sizi tedirgin hissediyorsa, yer değiştirme zamanı olmayabilir. • 3. İş İmkanlarınızı Gözden Geçirdinizmi ?
 • Hayalleriniz Etiler,de yaşamak ise, bu harika - hadi! Ancak, seçmiş olduğunuz meslekte yeni taşınmak istediğiniz şehirde bir işiniz yoksa, bu taşınma sonrası minik ekonomik krizlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.
  Yeni taşınmayı düşündüğünüz şehir içerisinde, Size ve mesleğinize uygun Şirketlere iş başvurusu yapmak faydalı olabilir.
  Ve araştırma yaparaktan tazminat farklı yerlerde değişiklik gösterdiğinden, yeni şehrinizdeki benzer konumlar için maaş beklentileri hakkındaki araştırmalarınızı yapın. Kim bilir? Taşınmanın kariyerinize ve cüzdanınıza olan katkısı iyi bir deneyim olabilir. • 4. Taşınma İçin Mevsim Hesabı Yaptınmı ?
 • Farklı şehirlerde ve konut pazarlarında, kiralar yılın zamanına göre değişiyor. kendinize iyi bir emlakçı bulmanız gerekebilir. Veya biraz zaman ayırarak kendiniz iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir.
  Ev sahibinin taşınma tarihleri istediğiniz kadar esnek olmayabilir. Taşınmayı planlarken çevrimiçi olarak araştırın ve çevrede sorun ve sert havayı düşünün.
  Gitmek istediğiniz yerleşim yeri Trustik bir bölge ise ev bulma şansınız azalıcaktır. Bulduğunuz evlerde mevsimlere göre fiyatlarında değişiklikler gösterebilmektedir. İyi bir analiz yapmak lazım. • 5. EMLAK PAZARI YENİ KONUMDA GİBİ NEDİR-VE İYİ KOMBİNLER NEREDE?
 • Kiranız mevcut şehrinizde ayda 500 dolar olabilir, ancak Daha elit bir yere taşınırsanız, tamamen farklı bir ücret karşınıza çıkabilir. Bir şehirde yalnız yaşamaya alışsanız bile,Yüksek maliyetlerden dolayı bir sonraki odada oda arkadaşı edinmeniz gerekebilir.
  Yeni bulunduğunuz yerde yaşamak için ne kadar para ödeyeceğiniz konusunda gerçekçi bir fikriniz olduğundan emin olun. Ve teknolojiden yararlanın ve ister aile dostu olsun, ister harika gece hayatının yakınında olsun, yaşamak istediğiniz mahalle türlerini araştırın . İnternet üzerinden bu tür araştırmaları kendinizde yapabilirsiniz. • 6. Yeni Yerleşim Yerindeki Ulaşım Koşullarına Baktınmı ?
 • Gitmek istediğiniz Yeni yerleşim yerindeki ulaşım koşulları çok önemlidir. Mevcut Hava alanı varmı ? yoksa en yakın havaalanı ne kadar uzaklıkta? Metro, tramvay varmı, bunlar minikte gözükse aslında çok önemli detaylar.
  Heleki çoçuklu aile iseniz Okul nerede? Okula ulaşım nasıl ? En Yakın Hastane ne kadar uzaklıkta? Semt pazarı, Avm yakın yerlerde varmı. Bu tür sosyal ve ortak yaşam alanları yeni almak veya kiralamak istediğiniz evi tekrar gözden geçirmenize sebeb olabilir. Tekrar bir analiz yapmakta fayda vardır. Ulaşımın Hesaba katılmadan kiralanan veya satın alınan bir evin sonrasında değiştirilmesi sizi ekonomik olarak büyük bir zarara sokması kaçınılmazdır. • 7. Şehrin Kültürel Özelliklerini Araştırdınmı ?
 • Farklı şehirlerin farklı titreşimleri vardır ve yeni evinizin ev gibi hissettirmesi önemlidir. Şu anki şehrinizde mutsuzsanız ve yeni yerin daha iyi olacağını umuyorsanız, bulunduğunuz yerdeki neden mutlu olmadığınızı ve yeni yerin neden tercih edildiğini dikkatlice düşünün. En azından, tipik eğlence etkinlikleri, turistik yerler, gece hayatı manzarası ve mutfak çeşitliliği gibi temelleri keşfedin.
  Tarihi dokusunu araşatırın, Gezilebilicek yerlerine göz atın. Yöresel etkinliklerin varlığına göz atın. Hatta genel olarak eğitim seviyesine, Şehirdeki üniversitelerin sayısına kozmopolitik yapısına göz atın. Tüm bu Detaylar size yeni yerleşim yeri hakkında çok önemli ipuçları verecektir. • 8. Taşınmaya Neden Karar Verdin ? - Doğru bir Kararmı ? - Ne kadar Eminsin ?
 • Neden Taşınmaya karar verdiğinizi sebeblerini ve sonuçlarını iyi analiz etmek lazım. Bazı önemli kararlar hayatlarımızı tamamı ile değiştirmektedir. Neyi kaybetmeye ve kazanmaya devam edeceğinizi düşünmek önemlidir. Önemli bir başkası için İlişki için taşınıyorsanız, sıçramayı yapmadan önce ilişkinizin güçlü ve sağlam temellerde olduğundan emin olun. Kariyeriniz için hareket ediyorsanız, bu işin hayatınızı nakletmeye değip değmeyeceğini düşünün. Taşınma için sağlam, kısa ve uzun vadeli hedefler yapın ve o yeni ortamda bulunduğunuzda ne yapmak istediğinize karar verin. • 9. Yedekte A- B - C- Planların Varmı ?
 • Hesaba katmadığın veya beklemediğin kötü süprizlerin bir listesini yapmak lazım. Olaylar olur - bir ilişki değişir, işler kaybedilir, apartmanlar çöker. Bu nedenle, yeni şehrin işe yaramadığı durumlarda bir miktar para biriktirmeniz (ya da geri dönmeniz için bir ev) olması önemlidir.
  Geri dönüşler bazen kötü hayal kırıklıklarına,Yorgunluğa ,bitkinliğe sebeb olabilir, insanız ve hata yapabiliriz. Kötü süprizlerinde hesabını yapmak hata yapmamanın en ideal yoludur diye düşünüyoruz. Alacağınız önlemler ile karşınıza çıkabilicek kötü süprizlere daha hazırlıklı olabilirsiniz.
  Öte yandan, Yeni bir yaşam çoğu zaman bir macera olabilir - geleceğinize hayat veren bir yolculuk. Yeni şehirler ve yerler genellikle yeni ilişkiler ve yeni fırsatlar getirir, bu yüzden onu benimseyin! Ne olursa olsun, büyümek ve gelişmek için garantilidir.

Sizlere bir taşınmanın anatomisini hazırladık umarız alacağınız kararlar güzel olur.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


SORUNSUZ TAŞIMAKalite Asla Bir Tesadüf Değildir!


Halkalı Doğru Ve Net Fiyatlandırma

Eşyalarınızın paketleme işlemini özenle yaparak fazla araç ücreti ödemenizi engelliyoruz.

Halkalı Hızlı Ve Sigortalı Servis

Eşyalarınızı sizin belirlediğiniz zamanda taşınacağı yere hızlı ve güvenli taşıyoruz.

Halkalı Özenli Ambalajlama

Eşyalarınızı en yeni ambalajlama malzemeleri ile paketleyip korunaklı hale getiriyoruz.HALKALI NAKLİYAT SIKÇA SORULAN SORULAR


Nakliyat Sigortası Zorunlu Mudur?
Şehir içi evden eve nakliyat konusunda zorunlu değildir. Fakat şehirler arası nakliyat hizmetinde bu durum zorunludur.
Depolama İçin Sigorta Gerekli Mi?
Eğer eşsyalarınız depolarda uzun süre kalacaksa bu durumda eşyalarınızın sigortalanmasında fayda vardır.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklıdır?
Kalite çok ucuza satın alınamayacak kadar değerlidir. Nakliyat hizmeti bir mal değildir. Burada hizmet söz konusudur. Yol uzunluğu, dairenin yapısı, araç park yeri, kaçıncı kat, eşyaların yoğunluğu gibi durumlar fiyatı tetikleyen en önemli faktörlerdir.
Taşıma Firması Neleri Paketler?
Bu durum müşterinin isteğine bağlıdır. Ama bizim tavsiyemiz değerli ve önemli eşyalarınızı kendinizin paketlemesi olacaktır.
Taşıma İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?
Eğer şehir içi nakliyat olacaksa 2+1 ve 3+1 daireleriniz için ortalama 1 gün sürer. Fakat şehirler arası ise taşıma yerinizin mesafesine ve dairenizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Nakliyat İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalı mıyım?
Taşınma işlemi öncesinden nakliyat firmamızı arayarak araç durumunu ve taşınma esnasında sizlere vereceğimiz bilgileri dikkate alarak taşımacılık sürecini kısaltabilirsiniz.