Taşımacılık Sektörü Sorunları

Taşımacılık Sektörü Sorunları için sitemizden makalemizi okuyup iyi firma seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini görebilirsiniz.


Taşımacılık Sektörü Sorunları Nelerdir?

Taşımacılık Sektörü Sorunları ve önerilerimiz: Aslında siz de bu işi yapabilirsiniz. Bunu söylememizin nedeni ise bu işe uzaktanda olsa ilgi duyan insanların "Bu işte çok para var" diyerek köyündeki iki ineği satıp eski bir kamyon alıp, "Bende artık evden eve nakliye firmasıyım" demesidir. Bundan dolayı ortaya çıkan haksız rekabet evden eve nakliye sektörünün isminin zedelenmesine ve insanlar tarafından bir güvensizlikle karşılanmasına neden olmuştur.

Akabinde işini layıkıyla ve sadece bu işle uğraşan insanların bu haksız rekabet ortamında gitgide sayısının azalmasına ve bu işi korsan yapan firmaların artmasına sebep omuştur. 2008 yılından bu yana yüksek rekabetin oluşmasından dolayı korsan firmaların ve işini düzgün yapmayan nakliyat frimalarının daha yoğun çalıştığını görmekteyiz. Asıl sebebi ise evden eve nakliye sektöründeki firmaları ve personelini denetleyen bir kamu kuruluşunun bulunmaması. Ulaştırma Bakanlığı 2005 yılında verdiği K3 yetki belgesine rağmen denetleyen bir kurumun olmamasından dolayı bu firmaların (korsan) önüne geçilememiştir.


İyi Bir Nakliye Firması Seçiminde  Hangi Unsurlara Dikkat Edilmeli?

1- Evden eve taşımaya uygun yetki belgelerinin olması (K3 Yetki Belgesi)
2- Ev taşımaya uygun üst düzey yetki belgesinin olması (ÖDY Belgesi)
3 -Firmanın Türk Ticaret Odası kaydının bulunması.
4- Firmanın Vergi Dairesi'ne kayıtlı olması.
5- Firmanın sadece ev taşıma işiyle uğraşıyor olması.
6- Firmadan en az 10 yıllık taşıma tecrübesinin olması.
7- Firmanın bünyesinde bulunan araçların özel dizayn edilmiş olması.
8- Firmanın çalıştırdığı personelin en az 5 yıllık tecrübesi olması.
9- Firmanın kullandığı ambalaj malzemelerinin hijyenik olması
10- Firmanın kullandığı ambalaj malzemelerinin korunaklı ve dayanıklı olması


Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her geçen gün sektör içindeki yerini dahada sağlamlaştıran ve verdiği kaliteli hizmetler ile daha çok kişinin ilgisini çeken evden eve nakliyat firmamız, kaliteli hizmeti ucuza almak isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk isim olmayı da başarmıştır. Zaman zaman insanların bu tarz firmalar ile çalışırken ne gibi sorunlar yaşadıklarını biliyoruz.

Bu sebeple müşterilerimiz bu gibi sorunlar yaşamasınlar diye kendimizi ve verdiğimiz hizmetleri her geçen gün daha da kaliteli hale getirmeye çalışıyoruz. Ne zaman olursa olsun bizlere gelen taleplerde amacımız öncelikle nakliyat ismimize yakışan hizmeti vermektir. Kalite politikamızdan asla taviz vermeden devam ettirdiğimiz hizmetlerimiz bizleri sürekli olarak daha çok kişiye ulaştırmakta ve insanların bizlere karşı olan bakış açılarını daha da farklı hale getirmektedir.

Taşımacılık Sektörü Sorunlarında iyi bir firma ile kaliteli sonuca ulaşmak mümkün. Bizlerle çalışmakla doğru kararı verdiklerini düşünen birçok müşterimiz özellikle evden eve taşıma şirketleri içinden en doğru seçimi yapmanın keyfini de yaşadıklarını belirtmektedirler. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile her zaman insanların beklentilerini fazlası ile karşılamayı başaran firmamız, özellikle taşıma sırasında insanların kendilerini ve eşyalarını güvende hissetmeleri için aldığı güvenlik önemleri ile her zaman büyük takdir toplamıştır.

En küçüğünden en büyüğüne kadar birçok eşyanın doğru bir şekilde taşınmasını sağlayan bu hususlar bizleri müşterilerimizin gönlünde hep bir numara yapmıştır. Her zaman sizlerden gelecek olan talepleri bekleyen firma çalışanlarımız beklentilerinizi karşılamak için ellerinden geleni yapacaklardır. Taşımacılık sektörü sorunları müşteriler tarafından titiz bir analiz ile taşınma öncesi sorun olmayacak bir firma ile seçilmesi durumunda çözülebilir ve taşınmanız sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilir.


ETİKETLER

Halkalı NakliyatHalkalı Evden Eve NakliyatHalkalı Şehirler Arası NakliyatHalkalı Ofis TaşımaHalkalı DepolamaHalkalı Nakliyat Firması