denge nakliyat logoloader gif

Halkalı Denge Nakliyat; Yükleme, Taşıma ve İndirme İşlemlerinizde Sizlere Kaliteli Bir Yaklaşım Sunar.

Süreç Nasıl İşliyor?

Sizlere en iyi nakliyat hizmetini sağlamak için elimizden geleni yeni teknolojik gelişmelerle bağdaştırarak bu alanda en güzelini ortaya koymaya çalışıyoruz.

Hazırlık Aşaması

Taşınacak eşyalarınızı türüne göre ayırarak paketleme ve ambalajlama işlemine hazır hale getiriyoruz. Bu sayede eşyalarınızı yeniden yerleştirirken zorlanmıyorsunuz.

Ambalajlama ve Paketleme

Eşyalarınız uygun malzemelerle sarılarak; kolilenecek olanlar kolilere, mobilyalarınız ise baloncuklu malzemelerle sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Taşıma ve Nakliyat

Hazırlığı tamamlanmış olan eşyalarınız uzman ve tecrübeli ekibimizce aracımıza yerleştirilir ve eşyalarınız aynı hassasiyet ile evinize güvenle indirilir.

Firmamız

Halkalı Denge Nakliyat, ana merkezi Bağcılar'da bulunan İstanbul Denge Nakliyat ve Taşımacılık Şirketi'ne ait bir firmadır. Bugüne kadar sürekli kendini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen şirketimiz İstanbul nakliyat firmaları arasında zirveye çıkmayı başarmıştır.

Eşyalarınıza zarar gelmemesi için öncelikle sigorta işlemi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir kırılma, çizilme veya hasar meydana geldiğinde bu zarar anlaşmalı sigorta şirketimiz tarafından telafi edilmektedir.
Kaliteli Hizmet

Firmamız, değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için profesyonel ve birinci sınıf evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.
Güçlü Araç Filosu

Bütün araçlarımız tamamen kendi firmamıza ait olup dışarıdan yabancı araçlar çalıştırmıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine güçlü araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Neler Yapıyoruz?

Halkalı Evden Eve ve Şehirler Arası Nakliyat - Halkalı Ofis Taşımacılığı - Halkalı Depolama ve Paketleme

halkalı evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden Eve Güvenilir ve Ekonomik Nakliyat Hizmeti

Eşyalarınız taşınmadan önce durumları analiz edilerek kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlanıp taşımaya hazır hale getirilir. Uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız, kullandığımız araç ve gereçlerimizle taşıma esnasında karşılacağınız tüm sorunları en aza indirgeyerek, büyük bir özen ve hassasiyetle çalışmaktadırlar.

Halkalı evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızını kaliteli bir şekilde paketleyip ulaşması gereken yere büyük bir özenle ulaşmasını sağlar.

 • Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmeti
 • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
 • Profesyonel Nakliyat Ekibi
 • Ekonomik ve Hızlı Nakliyat Hizmeti
halkalı şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Halkalı Şehirler Arası Güvenilir ve Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Bir şehirden başka bir şehire taşınırken kafanıza bazı düşünceler takılır. Acaba eşyalarım nasıl taşınacak? Eşyalarım kırılır mı? Hangi firmaya güveneceğim? Bu konuda iyi bir araştırma yapıp karar verdiğiniz nakliyat firmasından gerçek referanslar talep edin.

Evinizdeki vazo, çerçeve, cam gibi kırılabilecek eşyalarınızı tek tek uygun paketleme ve ambalajlama işlemleriyle uygun fiyatlara taşıyan Halkalı Denge Nakliyat, şehirler arası nakliyat konusunda kafanızdaki bütün sorunlara çözüm üretmektedir.

 • Şehirler Arası Güvenilir Nakliyat Hizmeti
 • Hassas Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti
 • Sigortalı ve Ekonomik Nakliyat Hizmeti
 • Zamanında Teslimat
halkalı ofis taşıma

Ofis Taşımacılığı

Halkalı Ofis Taşımacılığı: Hızlı, Zamanında ve Güvenilir

İşletmeniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş, zaman ve bütçe kaybınız da o kadar azalacaktır. Kırılacak türdeki ofis eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle paketleyip korunaklı ofis taşıma araçlarımız ile güvenle taşıyoruz.

Eşyalarınızın taşınması sırasında ne zaman isterseniz firma yetkililerimizi arayarak durum hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Ofis Taşımacılığı Çağrı Merkezi
 • Değerli Eşyalarınız Özenle Paketlenir
 • Tüm Eşyalarınız Bizimle Güvende
 • Kusursuz ve Zamanında Teslimat
halkalı eşya depolama

Depolama Hizmeti

Halkalı Nakliyat Güvenilir Depolama Hizmeti

Eşyalarınız için depolama hizmetini profesyonel anlamda sağlayan firmamız; eşyalarınız için özel koşulları sağlamış, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı olan, güvenliği 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile sağlanmış depolarda hizmet vermektedir.

Depolanacak eşyanız ne olursa olsun mutlaka sizler için kıymetli olduğunu biliyoruz. Tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde eşya depolarımızda muhafaza ediyoruz.

 • 1.200 m2 Depolama Alanı
 • Kaliteli ve Güvenli Depolama Hizmeti
halkalı eşya paketleme, ambalajlama

Ambalajlama

Halklı Kaliteli Ambalajlama ve Paketleme Hizmeti

Birçok mobilya grubu ambalajlama esnasında yanlış paketlenmeden ötürü zarar görmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için taşınma esnasında eşyalarınızı sıfır sorun mantığıyla paketlemeye çalışıyoruz.

Sadece ambalajlama hizmeti alsanız bizden dahi farklı bir firma gelip eşyalarınızı taşısa da eşyalarınız yine de zarar görmeyecektir. Bu konuda iddialıyız.

 • Korunaklı Ambalajlama Hizmeti
 • Yeni ve Teknolojik Paketleme Malzemeleri
 • Güçlü Referanslar

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi bir takım teknik bilgi ve tecrübeye dayalıdır. Expertiz hizmeti şu demektir; eşyalarınızın toparlanması, ambalajlanması, paketlenmesi, hacimlerinin hesaplanması gibi nakliyat işlemlerinde sürecin sorunsuz bir şekilde sürmesini ve sona ermesini sağlamaktır diyebiliriz.

İLETİŞİM

Hizmet Bölgelerimiz

"Taşınmak Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!"

Bazı Güçlü Referanslarımız