HALKALI SİGORTALI NAKLİYAT

Halkalı Sigortalı Nakliyat Hizmetlerimizde Önceliğimiz Can ve Mal Güvenliği Olup Sizlere Taşımacılık ve Nakliye Hizmetleri Veriyoruz.


Sigortalı Taşıma Nedir?

Nakliye hizmetlerimizde önceliğimiz can ve mal güvenliğidir. Sizlere sigortalı taşımacılık ve sigortalı nakliyat hizmetlerini büyük bir özen ve hassasiyetle vermekteyiz.. Şöyle bir düşünün; yılların birikimiyle birçok eşya satın aldınız ve sonrasında ani bir sebepten ötürü taşınmaya karar verdiniz. Taşınmak zorlu bir süreçtir, bunu biz çok iyi biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Taşınma ihtiyacı duyan birçok insan eşyalarının zarar görmesi konusunda çok fazla endişeye kapılmaktadır. Nakliye esnasında en sık sorulan soruların başında gelen "Eşyalarım Sigortalı mı Taşınıyor?" sorusuna cevap verelim. Evet, Emtia Poliçesi diye geçen bir sigorta çeşidi bulunmaktadır. Fakat çok dar kapsamlı olarak isteğe bağlı kullanıyoruz. Emtia Poliçesi: Yükünüzün araca yüklenmesi ile başlar ve eşyalarınız indirilene kadar o süre zarfında eşyalarınızın başına gelebilicek doğal afet sebeplerinden ötürü karşılama yapar. Örneğin: Sel, Afet, Deprem, Kaza, Yangın vb.


Taşıma Sigortası Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Özellikle şunu diyebiliriz ki ülkemizde şuan gerçekten taşınma esnasında oluşan kırık veya çizikleri karşılayan hiçbir sigorta kurumu bulunmamaktadır. Örneğin taşınma esnasında televizyon düştü ve kırıldı. Bunu hiçbir sigorta şirketinin yapacağı poliçe kapsamamaktadır. Bir çok işgüzar nakliye şirketi tüm eşyalarınızı sigortalatıyoruz diyip güven telkin ederek haksız kazanç adı altında insanları mağdur etmektedir. Yapılan Emtia Poliçesini özellikle şehirlerarası taşınmalarda önermekteyiz. Emtia Poliçesinin geçerli olabilmesi için gereken şartlar;
Müşteri İsim Soyisim,
Araç Plaka ve Ruhsat,
Aracın Geçerli Muayanesi,
En Önemlisi Taşıtılan Yük İçin KDV Olarak Fatura Düzenlenmesi.