HALKALI PARÇA EŞYA

Halkalı Parça Eşya Taşımacılığı, Kurumsal Hizmet, Sigortalı Evden Eve, Şehir içi ve Şehirler arası Nakliyat Hizmetlerimizden Yararlanın. Halkalı'da Kamyonetçi Halkalı ve çevresinden tüm Türkiye’ye hizmette bulunan firmamız evden eve nakliyat sektöründe önde gelen isimler arasına girmeyi başarmıştır.


HALKALI PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Parça eşya taşıma ve taşımacılığı hizmetleri sunan Halkalı Evden Eve Nakliye Firması ile sizlerde avantajlı fiyatlarımızı kaçırmayın. Az maliyetle ve ucuz nakliyat hizmetimiz ile en kaliteli çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Uygun ve ekonomik eşya taşıma firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

1+1 eşyalarınız, bekar eşyalarınız, öğrenci eşyalarınız ve parça eşyalarınıza yüksek nakliye bedelleri ödemeyin artık. Her türlü eşya ve yükünüze uygun ebatta bir nakliye aracımız mevcuttur. Geniş araç filomuzla ve kendimize ait nakliyat aracımızla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kalınlığı maksimum seviyede olan kırmızı balonlu patpatlarımızla eşyalarınızın çizilme riskini en aza indiriyor ve eşyalarınızı kendi eşyamızmış gibi taşıyoruz. İsteğinize göre marangozumuzla mobilyalarınız, tesisatçımızla beyaz eşyalarınız en iyi şekilde sökülüp tekrar montajı gerçekleştirilir. Biz sizler için çalışıyoruz. ”Ticaretten Dostluğa” ilkesiyle sizleri memnun etmek ilk hedeflerimizdendir. Biz aklınızdaki soru işaretlerini profesyonel çözümlerle gidermeye hazırız. Tek yapmanız gereken Halkalı firmamız yetkilisiyle İRTİBATA geçmek.


Sanat ve Siyaset Dünyasından Seçkin Referanslarımız

SAYIN Seda SAYAN :
Mecidiyeköy Astoria şehir içi evden eve nakliyat hizmeti

SAYIN Cuma İÇTEN :
İstanbul Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti

SAYIN Yeşim SALKIM :
Sarıyer içerisinde Villa taşıması hizmetleri

SAYIN Berdan MARDİNİ :
Halkalı Florya arası ses ve müzik sistemleri taşınması

SAYIN Yıldırım AKTUNA :
Bodrum İstanbul arası plaket ve evrak taşıma hizmeti

Kurumsal Referanslarımızdan BazılarıErmiş Raf San.Tic. LTD. ŞTİ. :
Şehir içi ve Şehirler arası Sevkiyatlar

Tempo Lojistik :
Şehirler arası Dağıtımlar

Halk Bankası Çorlu Şube. :
Çorlu içi banka , para kasası ve mobilya taşımacılığı

Tribend Yazılım ve Bilişim :
Şehir içi eşya taşımaları

Aynur Eper Sigorta Acenteliği :
Şehir içi Personel taşımaları

Günaydın Plastik San. :
Şehir içi Personel taşımaları