HALKALI NAKLİYAT ÜCRETLERİ

Halkalı Nakliye ücretleri konu olunca en uygun ve ekonomik eşya taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Halkalı Nakliye ücretleri, evden eve taşıma ücretleri, ofis taşıma ve bir çok hizmetlerimizin ücretlerini FİYAT HESAPLAMA ARACIMIZI kullanarak öğrenebilirsiniz.


HALKALI EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ

Uygun ve ekonomik evden eve eşya taşıma çözümlerimiz ile en az maliyetle taşınma süreci yaşatan firma olarak gönüllerde yer edinmeyi başardık. Köklü bir firma ve yılların tecrübesi ile Halkalı evden eve nakliyat sizlere ucuz nakliye hizmetlerini sezon sezon değil sürekli vermektedir. İşini iyi ve severek yapan kurumsal ve resmi bir şirket ile çalışmak her zaman sorunların en aza indirilmesini ve sorun olsa dahi anında cevap alabilmeyi sağlamaktadır.

Kısıtlı bütçedeki ev taşıma dönemlerinde bir çok yere ayrılan ücretler taşınma telaşı ile iyice önemli ve dikkatli olmayı mecbur kılmaktadır. Nakliye Şirket ile anlaştınız ve anlaştığınız ücrete göre kendinizi ayarladınız, bazen taşınma esnasındaki extra ücretler ciddi sorunları doğurmaktadır. Hem Nakliye Şirketi ve de Taşınan müşteri zor durumlara düşmektedir. Şayet uygun olmayan bir bütçede müsait olmayan durumlarda ufak miktarlar bile büyük önem taşımaktadır.

Sizlere Nakliye esnasında olabilecek ve Extra Ücret olarak yansıyacak Kriterlerin bir listesini hazırladık. Aşağıdaki listeyi kendi Taşınmanıza uyarlayın dikkatinizi çeken şıkları göz önünde bulundurun:
1- Para Kasası, Piyano, Ağır Spor Aletleri
2- Odun, Kömür
3- Antika , Çok Kıymetli Mobilyalar
4- Fatura İsteyip İstemediğiniz
5- Yürüme Mesafesi Araç Her iki Binaya 20 Metreden uzak kalıyorsa extra ücret çıkacaktır
6- Katlar 5 Ten alınıp Yine 5 Kata asansörlü anlaştınız Fakat elektirikler kesildi asansör yok ise yine yansır
7- Eşya Miktarını Firma Görsün : Resim, Görüntülü arama, Video, Ekspertiz, veya hiçbiri yoksa liste yapın yollayın
8- Kişisel işleriniz için Nakliye aracını ve Personelini Bekletmeniz
9- Yüksek Katlara Çıkılan Asansörün Ebatlarının Bilinmesi
10- Anlaşma Dışındaki Montaj, Ve Ambalajlama işleriniz
11- Fiziksel Şartlar : Örneğin Çok Fazla Dar Merdivenler
12- Balkondan Halat yardımı ile Çekilen Eşya Durumu
Yukarıda Yazılanlardan bir veya birden fazlası sizin taşınma planınızın içindeyse Nakliye Şirketine bunu Taşınmadan önce bildirmeniz daha ekonomik olacaktır. Son Aşamalardaki bu extra ücretler daha fazla olabilmektedir. Bir diğer taraftan bütçenizin beklenmedik bir süpriz karşısında taşınma gününü kötü geçirecek bir deneyim alması muhtemeldir.